Kadetkinje KKŽ Crvena zvezda Kombank ostvarile su ubedljiv trijumf nad ŽKK Gimnazijalac iz Pirota u „Basket Sitiju“ 82-21 i zadržale maksimalan učinak nakon tri odigrane utakmice u Triglav ŽKLS.

Već u prvoj četvrtini je praktično pobednik bio poznat, ekipa Nemanje Planojevića je rešila prvi period igre u svoju korist rezultatom 25-3, a gošće su prve poene postigle u poslednjem minutu. U drugoj četvrtini Zvezda je povećavala prednost do +31 na poluvremenu, 43-12.

U istom ritmu se nastavilo i u trećem i četvrtom kvartalu kada je u 39. minutu nakon trojke Teodore Ćulibrk i poena Dunje Zečević posle ofanzivnog skoka Zvezda stigla do maksimalne prednosti, (82-18), a gošće do kraja postigle trojku za konačnih 82-21.

Najefikasnija je bila Jovana Spasovski sa 16 poena, 12 je ubacila Miljana Ćaćić, a Dunja Zečević 9, uz 14 skokova. U narednom kolu „Zvezdice“ putuju u Paraćin.

KKŽ Crvena zvezda Kombank: Ulemek, Matić 6, Vasiljević 7 (4as 4ukl), Kecman 6, Runić 6, Zečević 9 (14sk 5blk), Ćulibrk 9 (4as), Avlijaš 7 (5as 5ukl), Spasovski 16, Vulović (6sk), Ćaćić 12 (6sk). Trener: Nemanja Planojević.