ПОСЛЕДЊЕ ВЕСТИ
  1. Нови пехар на Малом Калемегдану: Куп Београда за 2010. годиште и млађе у Звездиној ризници
  2. Најслађе за крај: Млађе пионирке потврдиле Звездину шампионску сезону!
  3. И пионирке одбраниле титулу!
  4. Црвена звезда одбранила јуниорску шампионску титулу!
  5. Кадеткиње одбраниле шампионску титулу, без пораза!

Вести

5. јуна 2022.

Генерација девојчица рођених 2010. године и млађе освојиле су Куп Београда на турниру, који се одржао на теренима на Малом Калемегдану, и задржале пехар „код куће“.

30. маја 2022.
Најслађе за крај: Млађе пионирке потврдиле Звездину шампионску сезону!

Најмлађа такмичарска генерација ККЖ Црвена звезда мтс, млађе пионирке (девојчице рођене 2009. године и млађе), одбраниле су титулу првака Београда и потврдиле још једну сезону у којој је Црвена звезда шампион у свим узрасним категоријама!

15. маја 2022.
И пионирке одбраниле титулу!

Пионирска селекција ККЖ Црвена звезда мтс одбранила је шампионску титулу на завршном турниру у Врбасу! Црвена звезда је после продужетка савладала Срем у финалу 66-60!

8. маја 2022.
Црвена звезда одбранила јуниорску шампионску титулу!

Јуниорска селекција ККЖ Црвена звезда мтс одбранила је шампионску титулу на завршном турниру у Шапцу!

30. априла 2022.
Кадеткиње одбраниле шампионску титулу, без пораза!

Кадетска селекција ККЖ Црвена звезда мтс одбранила је титулу шампиона Србије, након што је на завршном турниру у хали „Баскет Сити“ била најбоља током тродневног такмичења и потврдила доминацију.

21. априла 2022.
Црвена звезда мтс је шампион Србије – 33. титула!

Кошаркашице Црвене звезде мтс одбраниле су титулу шампиона Србије, 33. пехар донеле у витрину и по пети пут у низу постале најбоље!

17. априла 2022.
Брејк за дуплу круну, меч лопта за титулу!

Црвена звезда мтс је славила и у другом мечу финалне серије против Арт Баскета у хали „Мега фектори“ 73-77 и дошла на корак од дупле круне и пете узастопне шампионске титуле!

13. априла 2022.
Црвено-беле сигурне у првом мечу финала за предност у серији

Кошаркашице Црвене звезде мтс савладале су Арт Баскет 81-68, у првом мечу финалне серије плеј-офа ЖКЛС у хали „Баскет Сити“.

6. априла 2022.
Звезда је у финалу!

Кошаркашице Црвене звезде мтс савладале су Војводину 021 и у другом мечу полуфиналне серије 79-74 и пласирале су се у финале плеј-офа ЖКЛС.

2. априла 2022.
Звезда повела у полуфиналној серији плеј-офа

Кошаркашице Црвене звезде мтс савладале су Војводину 021 у полуфиналној серији плеј-офа ЖКЛС у хали „Баскет сити“ 67-59 и стекле предност пред други меч у Новом Саду, који је на програму у среду.