U 2.kolu Druge ženske lige Srbije Sever grupe B, juniorska ekipa KKŽ Crvena zvezda koja se takmiči kao drugi seniorski tim savladala je ekipu ŽKK “Topolčanka” rezultatom 75-56 ( 13-15, 21-14, 21-9, 20-18 ).

Nakon lošeg otvaranja utakmice Zvezdine juniorke su uspele da dođu do svoje igre, i do otvorenih pozicija za šut koje su pretvarale u poene. Na poluvremenu crveno-bele su imale prednost 34-29, a utakmicu su prelomile u svoju korist u trećoj četvrtini, kada su stigle do dvocifrene prednosti koju su održale do kraja i došle do nova dva boda.

Hala u rodnom mestu naše prvotimke Milice Bojović i legendarne reprezentativke i igračice KKŽ Crvena zvezda Eleonore Vild bila je dobro popunjena. Zahvaljujemo se domaćinima na ukazanom gostoprimstvu.

U narednom kolu Crvena zvezda dočekuje ŽKK Stara Pazova, koja je jedina uz crveno-bele zabeležila dve pobede. Utakmica je na programu u nedelju od 14:30 u dvorani “Basket siti”.