Juniorke KKŽ Crvena zvezda savladale su Bor u 3.kolu završnog turnira u Kraljevu 56-30 (17-8, 15-7, 10-7, 14-8), i potvrdile plasman u finale za odbranu titule.

Zvezdine devojke nisu ostavile prostora za bilo kakvo iznenađenje i od samog starta su veoma sigurno išle ka cilju. U prilog tome ide i činjenica da nisu dozvolile protivniku da postigne više od 8 poena po četvrtini. Trener Predrag Stanojčić je pružio priliku igračicama koje nisu imale veću minutažu u prvom meču.

Najefikasnija je bila Zukanović sa 10 poena, Đorđević je dodala 8.

U finalu je protivnik Novosadska ŽKA, a utakmica je na programu u nedelju od 14 časova.

KKŽ Crvena zvezda: Katanić 6, Tešić 5, Moljević 4 (1o skokova), Zukanović 10, Đokić 3, Naumčev 2, Bojović 8, Deurić, Presecki 2, Čubra 2 (12 skokova), Đorđević 8, Mišeljić 6.